E-POMOC - pogotowie komputerowe
Start Dodaj do ulubionych Powiadom o nas znajomych (opcja chwilowo niedostępna)

Dlaczego warto zwrócić się do nas?

W dzisiejszych czasach warto postawić na zaufaną i solidną markę. Jest wiele ogłoszeń osób, które zajmują się naprawą komputerów tylko chwilowo, zostawiając niejednokrotnie klienta z nierozwiązanym problemem, pobierając opłatę, lub co gorsza, likwidując jeden problem powodują powstanie drugiego. Odradzamy więc korzystanie z usług "przygodnych serwisantów". My gwarantujemy solidność i stałość opieki nad Państwa sprzętem - wyklucza to więc sytuację, w której przy jednym komputerze "majstruje" kilka osób, co zwykle nie wychodzi na dobre dla Twojego komputera i oczywiście portfela. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji, a w przypadku nierozwiązanych problemów nie pobieramy żadnych opłat.

Odradzamy również próby samodzielnego usuwania usterek - przy niedostatecznej znajomości zagadnień może się to skończyć utratą dostępu do internetu, unieruchomieniem systemu, a w skrajnych przypadkach nawet utratą danych. Używanie niewłaściwych programów może spowodować uszkodzenie systemu operacyjnego, sprzętu a także narazić Cię na większe straty, np. po wykradnięciu przez sieciowych przestępców Twoich poufnych danych finansowych i dostępowych do kont bankowych. Dla przykładu: wiele stron internetowych oferuje bezpłatne programy do usuwania wirusów i programów typu "spyware", które w rzeczywistości są złośliwymi koniami trojańskimi i zamiast pomagać, osłabiają zabezpieczenia komputera, wystawiając go na wszelkiego rodzaju ataki. Łatwo więc nieświadomie popełnić błąd.

Kolejny powód, dla którego warto zwrócić się do nas - to cena. W przeciwieństwie do innych firm, ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych, co ma odzwierciedlenie w niskich cenach naszych usług - z myślą o nich opracowaliśmy nasz cennik. Z tego powodu nasze ceny są o kilkanaście do kilkadziesiąt procent niższe od cen firm konkurencyjnych. Nie pomijamy jednak klientów biznesowych i instytucjonalnych, dla których wkrótce udostępnimy specjalną ofertę.

Oferując usługi wyjazdowe znacząco podnosimy komfort obsługi klienta (przede wszystkim duża oszczędność czasu).

Starając się sprostać potrzebom i wymaganiom klientów, stale pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty i poszerzaniem własnej wiedzy poprzez uczęszczanie na różnego typu szkolenia oraz nawiązywanie współpracy z innymi podmiotami.

Naprawę przeprowadzimy w miłej i przyjaznej atmosferze, używając zrozumiałego dla każdego języka, w razie potrzeby udzielając fachowej porady i instruktażu - również po angielsku.

W przypadku pojawienia się pytań prosimy o kontakt na adres pogotowie@[usun_to]e-pomoc.pl, lub na nr. tel. 0-605-E-POMOC (0-605-3-76662). Proszę pamiętać o usunięciu z adresu e-mail tekstu [usun_to] - został on wstawiony celowo, aby zmniejszyć ryzyko otrzymywania niechcianej poczty (tzw. spam).

Zapraszamy!

Copyright / Wszelkie prawa zastrzeżone © E-POMOC 2011
E-POMOC Serwis komputerowy i pogotowie komputerowe
ul. Gubińska 1
budynek Poczty, parter, na terenie sklepu BAZAR
54-434 Wrocław
(osiedle Nowy Dwór/Muchobór Mały, "krzyżówka")
tel. 0-605-E-POMOC (0-605-3-76662)

Jak dzwonić? Zajrzyj do informacji kontaktowych Zapamiętaj ten numer - 0-605-E-POMOC (0-605-3-76662)