E-POMOC - pogotowie komputerowe
Start Dodaj do ulubionych Powiadom o nas znajomych (opcja chwilowo niedostępna)

Kontakt

E-POMOC Serwis komputerowy i pogotowie komputerowe

ul. Gubińska 1

(budynek Poczty, parter, na terenie sklepu BAZAR)
54-434 Wrocław
(osiedle Nowy Dwór/Muchobór Mały, tzw. "krzyżówka")

tel. 0-605-E-POMOC (0-605-3-76662)


Pokaż E-POMOC Serwis komputerowy na większej mapie

Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń do nas niezwłocznie na nr. tel. 0-605-E-POMOC (instrukcja jak dzwonić na dole tej strony). Przyjedziemy najszybciej jak to będzie możliwe, lub umówimy się na wybrany przez Ciebie termin (cena w obu przypadkach jest jednakowa). Pracujemy w godzinach 8:00 - 22:00, a zgłoszenia przyjmujemy od 7:00 do 23:00 - również w niedziele i święta.

Podczas rozmowy poprosimy o krótki opis problemu i posiadanego sprzętu - pozwoli to nam ocenić sytuację i oszacować wstępnie koszt usługi, warto więc wcześniej przygotować sobie te dane:

  • wersja zainstalowanego systemu operacyjnego (np. Windows 98, Windows XP Home, Windows XP Pro)
  • opis problemu (w tym treść ewentualnie pojawiających się komunikatów - nie bez powodu prosimy o tą informację, gdyż często zdarza się, iż osoba zgłaszająca problem nie jest w stanie przypomnieć sobie jakie, kiedy i czy w ogóle pojawiają się jakieś komunikaty na ekranie, co może utrudniać analizę problemu, wpływając niejednokrotnie na wydłużenie się czasu naprawy, a co za tym idzie zwiększenie jej kosztów; dzięki tej informacji w niektórych przypadkach będziemy w stanie pomóc Ci bezpłatnie telefonicznie)
  • przybliżony wiek komputera (np. nowy, 2-letni, 10-letni) - informacja ta jest przydatna w celu oszacowania czasu trwania naprawy (starsze komputery pracują wolniej, więc naprawa może trwać dłużej).

Oczywiście powyższe informacje nie są koniecznie wymagane, więc nie przejmuj się jeśli nie będziesz w stanie podać wszystkich danych - zawsze wystarczy jeden telefon, a resztą zajmie się E-POMOC.

W celu ułatwienia kontaktu z nami, udostępniamy Ci specjalnie przygotowany numer telefonu. Bardzo łatwo go zapamiętać i z niego korzystać - litery odpowiadają cyfrom na klawiaturze telefonu, przy których się znajdują, a więc wystarczy że zamiast ciągu cyfr zapamiętasz jego formę tekstową, czyli 0-605-E-POMOC, a w razie problemu z komputerem nie będziesz już szukać innego numeru. Dla zobrazowania umieściliśmy jednak krótką instrukcję poniżej.

Jak dzwonić?

Należy wciskać jednorazowo klawisze, na których widnieją odpowiednie cyfry i litery z numeru
0-605-E-POMOC, czyli:

co daje w rezultacie 0-605-3-76662 (telefon w sieci Plus GSM).

Wszelkie uwagi, komentarze i sugestie prosimy kierować na adres pogotowie@[usun_to]e-pomoc.pl. Proszę pamiętać o usunięciu z adresu e-mail tekstu [usun_to] - został on wstawiony celowo, aby zmniejszyć ryzyko otrzymywania niechcianej poczty (tzw. spam).

Nie wahaj się i zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Copyright / Wszelkie prawa zastrzeżone © E-POMOC 2011
E-POMOC Serwis komputerowy i pogotowie komputerowe
ul. Gubińska 1
budynek Poczty, parter, na terenie sklepu BAZAR
54-434 Wrocław
(osiedle Nowy Dwór/Muchobór Mały, "krzyżówka")
tel. 0-605-E-POMOC (0-605-3-76662)

Jak dzwonić? Zajrzyj do informacji kontaktowych Zapamiętaj ten numer - 0-605-E-POMOC (0-605-3-76662)